Записатися

Кабінет міністрів дозволив планове оперативне лікування. Для госпіталізації необхідно наявність негативного аналізу методом ПЛР на наявність короновіруса SARS-CoV-2. Без цього аналізу планова госпіталізація заборонена. Для отримання направлення на здачу аналізу звертайтеся до свого сімейного лікаря.

Наші контакти

м. Херсон, пр. Ушакова, 67 (хірургічний корпус,
5 поверх, відділення нейрохірургії)

(095) 92-95-484
(097) 995-84-28

Oblneurokhers@ukr.net

Час роботи

Понеділок – П’ятниця: 9:00 – 18:00

(Приймаємо дзвінки – цілодобово)

Ми переходимо на п’ятиденку.
Поліклінічного прийому в суботу немає.

Інформація

Нейрохірургічне відділення ХОКБ – відділення в Херсонській області, яке надає допомогу дорослим хворим з нейрохірургічною патологією головного та спинного мозку, ускладненими ушкодженнями і захворюваннями черепа і хребта, периферичної нервової системи.

Важливі новини про короновірус (COVID-19)

Надання нейрохірургічної допомоги в Херсоні

Широкий спектр спеціалізованої медичної допомоги хворим з патологією і травмами нервової системи

Головна

ПЕРСОНАЛ НАШОГО ВІДДІЛЕННЯ

Леонтьєв Олексій Юрійович
Леонтьєв Олексій Юрійович
лікар-нейрохірург вищої категорії
Назаренко Ольга Сергіївна
Назаренко Ольга Сергіївна
лікар-нейрохірург першої категорії
Селедець Олег Анатолійович
Селедець Олег Анатолійович
лікар-нейрохірург вищої категорії
Філіпчук Сергій Миколайович
Філіпчук Сергій Миколайович
лікар-нейрохірург першої категорії
Журавльов Олександр Феліксович
Журавльов Олександр Феліксович
лікар-фахівець, нейрохірург
Малишенко Михайло Петрович
Малишенко Михайло Петрович
лікар нейрохірург вищої категорії
Костін Микола Григорович
Костін Микола Григорович
лікар-нейрохірург вищої категорії
Борблик Євген Вікторович
Борблик Євген Вікторович
лікар-нейрохірург першої категорії
Головна
Головна

Сучасні методи лікування

Ми, в першу чергу, дбаємо про безпеку і якість життя пацієнта

Сучасна нейрохірургія розв’язує проблеми лікування широкого ряду захворювань нервової системи: пухлин головного і спинного мозку, травм центральної та периферичної нервової системи, аномалій її розвитку.

На ранніх стадіях багатьох захворювань призначається медикаментозне лікування. Якщо хвороба прогресує, лікарями відділення нейрохірургії проводиться операція. Ми використовуємо тільки найсучасніші, безпечні та ефективні методики, багато з яких є малотравматичних.

Головна

Відділення нейрохірургії в Херсоні

Нейрохірургічне відділення Херсонської обласної клінічної лікарні є частиною кращих кваліфікованих лікарів з 20-річним стажем роботи в галузі нейрохірургії. Відділення нейрохірургії розташовується на п’ятому поверсі хірургічного корпусу та оснащено сучасними ліжками, зручними меблями. Доброзичливий і професійний персонал цілодобово виконує завдання зі спостереження, лікування та реабілітації пацієнтів з різними захворюваннями та травмами нервової системи. Нейрохірургічне відділення оснащено цілим рядом реабілітаційних снарядів і пристосувань, таких як: ходунки, милиці, шини, крісла-каталки, електропідіймачі, стільчаки, та інше.

Головна

Діагностика, лікування та реабілітація в нейрохірургічному відділенні

Основні напрямки діяльності нейрохірургічного відділення – це лікування і реабілітація пацієнтів із захворюваннями і травмами нервової системи, черепа, хребта і периферичних нервів. Щорічно в ньому проходять лікування 1100-1200 пацієнтів. Приблизно половина з них – з різними видами черепно-мозкової травми. Біля однієї третини – пацієнти з різними захворюваннями хребта. Частина, що залишилася – це пацієнти з патологією судин головного мозку, пухлинами головного і спинного мозку, захворюваннями периферичних нервів. Останнім часом велика увага ми приділяємо розвитку методів лікування болю. При цьому больові синдроми можуть бути як гострими і пов’язаними з онкологічними захворюваннями, так і хронічними.

У складі відділення нейрохірургії обласної лікарні є сучасна укомплектована з урахуванням останніх досягнень науки і техніки операційна, яка постійно оновлюється. В її складі знаходиться:

  • операційний мікроскоп фірми Karl Zeiss,
  • коагуляційні апарати фірм Aesculap і Bowa,
  • високошвидкісна дриль фірми Stryker,
  • електростимулятор Radionics,
  • а також апарат для ультразвукової діагностики SonoSite.

І це лише частина оснащення операційної. У лікарні є рентген-операційна, де встановлений інтраопераційна С-арка італійського виробництва, що дозволяє виконувати найсучасніші втручання на найвищому рівні.

Колектив постійно проходить різні види навчання. Практично щороку лікарі відділення беруть участь в різних конференціях і тренінгах. Протягом останніх трьох років щорічно на базі нашої лікарні проводиться конференція на різні нейрохірургічні тематики за участю нейрохірургів з суміжних областей. Лікарі відділення регулярно публікують результати наукової роботи на всеукраїнських конференціях.

Головна

Відділення нейрохірургії: цілі

Наші завдання:

вдосконалення досвіду та знань для досягнення максимальної безпеки наших пацієнтів.

Перше, на що ми звертаємо увагу, це на якість життя і безпеку нашого лікування. Ми прагнемо поліпшити матеріальні умови для збільшення комфорту перебування у відділенні нейрохірургії Херсонської обласної клінічної лікарні та намагаємося створити психологічну атмосферу, що сприяє швидкому відновленню пацієнтів.

Ми дуже високо цінуємо те, що наші пацієнти вибирають нас, і якщо ми виконали оперативне лікування, то пацієнт має право розраховувати на серію курсів реабілітаційного лікування в умовах найпотужнішої бази обласної лікарні.

Наші цілі:

забезпечення безпечної та ефективної нейрохірургічної допомоги нашим пацієнтам.

Доброта і чуйність:

це те, що потрібно людині з недугою і ми максимально намагаємося забезпечити цим наших пацієнтів.

Телефони: (095) 92-95-484, (097) 995-84-28

E-mail: Oblneurokhers@ukr.net